Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

NEOBJEDNÁVEJTE - momentálně vyprodáno !!! IMMUNITY+ (50 ml)

Naše cena s DPH:
520,00 Kč
Naše cena bez DPH:
430,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

Náhrazuje původní bazám STIMUL (50 ml). Tento výrobek blahodárně působí na celé tělo - obnovuje ochrannou kožní bariéru, stimuluje vlastní imunitu (buněčná imunomodulace), vylučuje zánětlivé reakce (vyrážka, zarudnutí).

Stav kůže odráží celkový stav člověka. Kůže má svou vlastní imunitu, na níž závisí její zdraví a vzhled, mládí a dokonce i pleť. Pokud máte pocit, že nekonečný stres, nedostatek spánku a nedostatek odpočinku ovlivňují váš odraz v zrcadle - vaše kůže potřebuje podporu!


Složení: Voda, emulzní komplex (hroznový a kokosový olej, monoglyceridy, glycerol, vosková emulze, stearát a mastné alkoholy, včelí vosk , vitamin E a C, askorbylpalmitát), zinek laktát, extrakty z aloe vera, Leuzea a Echinacea purpurea, éterické oleje levandule, čajovníku, citronu, monardy a myrhy, hydroxid sodný, epofen, β-karoten.


Použití: Při výskytu zánětlivé reakce (akné, podráždění, nadměrná suchost pokožky) – aplikujte na postižené partie pokožky každý den. Jako prevence – aplikujte 2-3x týdně ráno nebo večer.


 

Obsah: 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné