Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Jak používat kosmetiku MIRRA

Důležité rady

Přípravky jsou vakuově baleny a před prvním použitím je třeba je tzv. „nastartovat“: sundejte svrchní víčko a hlavičku obalu několikrát stiskněte - dokud potřebné množství přípravku nevyteče ven. V případě, že se Vám nastartovat přípravek ani po několika pokusech nezdaří, odklopte spodní víčko a jemně zatlačte na dno v okolí vystouplého hrotu (nikdy netlačte přímo na hrot!). Nyní je možné již bez problémů kosmetický přípravek aplikovat.

POZOR: OBAL NIKDY NEPROPICHUJTE ANI ŽÁDNÝM JINÝM ZPŮSOBEM NEPOŠKOZUJTE!

Výrobky s otočným uzávěrem otevírejte mírnou silou proti směru hodinových ručiček.

Krémy, balzámy a gely nanášejte čistýma rukama pouze na pečlivě očištěnou pokožku. 

Je doporučeno nanášet malé množství přípravku vždy na mírně vlhkou pokožku, což zajistí rovnoměrné rozetření přípravku, tento způsob je zároveň ekonomický.

Výrobky se nanášejí na kůži jemným vtíráním ve směru masážních linií nebo lehkým poklepem.

Hydratační přípravky nikdy nepoužívejte bezprostředně před odchodem ven v případě, že venkovní teplota je nižší než +5° C a/nebo fouká studený vítr. K ošetření pokožky v takovém počasí nabízí MIRRA speciální přípravky.

V případě použití kombinace gelu a krému nebo balzámu je třeba nanést nejprve gel a za pár minut balzám a potom krém.

Jestliže používáte zároveň s našimi výrobky i pěstící kosmetiku jiné značky nebo dekorativní kosmetiku, nanášejte tyto přípravky až po úplném vstřebání jakéhokoli přípravku MIRRA.

Domácí ošetření pleti je žádoucí doplnit vhodným BADS (biologicky aktivním doplňkem stravy) - zdravá funkce vnitřních orgánů je ta nejlepší kosmetika pro Vaši pokožku! Proto doporučujeme 1-2x za rok zařadit do jídelníčku program komplexní detoxikace organismu - postupně od tlustého střeva, jater, ledvin až po plíce. Nezapomínejte ani na prevenci virových onemocnění, nemocí kloubů, cév a svalů.

 

DOPORUČENÍ pro skladování výrobků MIRRA

 

Teplotní režim skladování výrobků MIRRA je od 5°C do 25°C.

Výrobky v tabletách, granulích nebo prášku se mohou uchovávat v průběhu 2-3 měsíců při zvýšené teplotě do 35°C, aniž by utrpěla kvalita a účinnost výrobku.

Otevřené kelímky a tuby doporučujeme uchovávat v lednici, aby jejich obsah nebyl okysličen (zvláště při vyšších teplotách). Načaté výrobky ve vakuovém dispenzoru je možné uchovávat v doporučených podmínkách od 5°C do 25°C díky záklopce, která zabraňuje přístupu vzduchu i nečistot k obsahu.

Chraňte výrobky před přemrznutím pod teplotou -5°C, dochází k narušení struktury výrobku!

 

Kontakt
MIRRA s.r.o.
Tel: 734153239

Aktuality
Novinky molekulární kosmetologie MIRRA. Novinky molekulární kosmetologie MIRRA.

 

COLLAGEN PREMIUM oční kolagenová maska (balení/60 ks)           

 

Unikátní oční kolagenové váčky účinně bojují proti stárnutí, snímají únavu, vyhlazují mělké vrásky, zesvětlují tmavé kruhy pod očima. Impregnované hydrogely (zvlhčovače) pronikají hluboko ....

 

BRZY V PRODEJI 

 

ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL pro ošetření rukou (50 ml)                 

 

Antiseptický gel zabraňuje šíření patogenů, chrání před infekcí v kancelářích, ve veřejné dopravě, ve veřejných prostorách. Vhodný také k ošetření a rychlému hojení oděrek, škrábanců, řezných ran, nebo bodnutí hmyzem. 

20.03.2020

Nejprodávanější
MIRRALGIN  (50 ml )
cena: 559,00 Kč

IRIS  (30 ml)
cena: 599,00 Kč

MUMIO  (30 ml)
cena: 367,00 Kč

LUNA  (50 ml)
cena: 559,00 Kč

LUXOR  (30 ml)
cena: 269,00 Kč