Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Akční nabídka

                                            15 % zaváděcí sleva                                                                                                                                    

                                                                           na tyto produkty:

 

DETOX-MASKA (50 ml dóza) - trojí efekt pro pokožku obličeje již po první aplikaci! Maska při pravidelném používání zajišťuje absorpci přebytečného mazu a metabolických produktů z pokožky, čistí póry, pomáhá odstraňovat toxiny z kůže, posiluje přirozené ochranné vlastnosti pokožky a podporuje rychlé obnovení kožní mikroflóry, odporuje obnovu a regeneraci tkání. Má protizánětlivé účinky na pokožku.

Cena  449 Kč - akční cena  382 

 

 

RELAX-MASKA (50 ml dóza) - okamžitá relaxace pro unavenou pokožku! Účinek je patrný po první aplikaci! Odstraňuje pocit suchosti a podráždění pokožky, vyhlazuje mělké vrásky, stimuluje mikrocirkulaci, obnovuje pevnost a pružnost pokožky, rozjasňuje pleť, sytí pokožku vitaminy a minerály, udržuje dlouhodobou hydrataci pokožky.

Cena 449 Kč - akční cena  382 Kč

 

 

DUBOVÝ ELIXÍR (250 ml) - regenerační ústní voda pro ochranu dásní zabraňuje její krvácivosti, pomáhá eliminovat zánět. Jednou z hlavních složek produktu je propolis - „univerzální léčení dásní“ v zubním lékařství. Podporuje rychlejší hojení poškozené sliznice, odstraňuje bolest, zmírňuje zánět, sytí sliznici vitamíny a minerály. Odvar z dubové kůry má protizánětlivé a antimikrobiální účinky, snižuje pravděpodobnost gingivitidy. Třezalka tečkovaná je rostlina rozšířená v lidovém léčitelství. Má protizánětlivé, svíravé, sedativní, antivirové účinky. Měsíček má řadu léčivých vlastností, ale baktericidní účinek je považován za hlavní. Rostlina pomáhá v boji proti patogenní mikroflóře, eliminuje zánětlivé procesy a dezinfikuje. Extrakt měsíčku je doporučován lékaři k výplachu úst nebo krku při gingivitidě, zubním kazu, parodontóze. Zelený čaj má antimikrobiální, antivirové a antibakteriální vlastnosti. Japonští vědci věří, že zelený čaj má jedinečné vlastnosti, je schopen aktivně bojovat proti rakovině: je součástí stravy pacientů s rakovinou, protože podporuje imunitní systém, odstraňuje z těla karcinogeny. D-panthenol (dexpanthenol, provitamin B5) přechází do těla ve formě kyseliny pantothenové, která stimuluje regeneraci kůže a sliznic, normalizuje buněčný metabolismus a zvyšuje sílu kolagenových vláken. Indikuje se při zánětlivých onemocněních ústní dutiny, nosu, hrtanu, dýchacích cest, žaludeční sliznice.

Cena 399 Kč -  akční cena  339 Kč  

 

 

PERLEŤOVÝŠUM (200 ml) - tekuté mýdlo na ruce zajišťuje optimální pH, jemně čistí a pečuje o citlivou pokožku, odstraňuje pocit suchosti. Osvěžující tekuté mýdlo má optimální hladinu pH, poskytuje jemné čištění a účinnou péči i pro jemnou a citlivou pokožku. Přírodní mentol získaný z oleje máty peprné  tonizuje pokožku, dodává pocit svěžesti, snižuje otoky a zlepšuje funkci drenáže pokožky, obnovuje vodo-lipidovou bariéru, udržuje v rovnováze pH pokožky, normalizuje činnost mazových žláz, zužuje rozšířené póry, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje zánět, normalizuje mikrocirkulaci, napomáhá odstraňovat produkty buněčného metabolismu.

Cena 199 Kč -  akční cena  169 Kč  

 

 

Navíc: 

ZDARMA k  nákupu nad 3000 Kč - získáte hydratační krém-gel HARMONY (50 ml dóza) v hodnotě 499 Kč

ZDARMA k nákupu nad 5000 Kč - získáte anti-age balzám GRANÁT (50 ml) v hodnotě 890 Kč

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     

 

                          

 

 

   

                                 

 

Kontakt
MIRRA s.r.o.
Tel: 734153239

Aktuality
Novinky molekulární kosmetologie MIRRA. Novinky molekulární kosmetologie MIRRA.

 

DETOX-MASKA s rostlinným uhlím

 

Maska čistí póry, posiluje přirozené ochranné vlastnosti pokožky, pomáhá odstraňovat toxiny z kůže, podporuje obnovu a regeneraci tkání. Má protizánětlivé účinky. Zajišťuje absorpci přebytečného mazu.

 

 

RELAX-MASKA s růžovým jílem 

 

Okamžitá relaxace pro unavenou pokožku! Odstraňuje pocit suchosti a podráždění, vyhlazuje mělké vrásky, stimuluje mikrocirkulaci, rozjasňuje pleť, sytí pokožku vitaminy a minerály.

20.03.2020

Nejprodávanější
MIRRALGIN  (50 ml )
cena: 559,00 Kč

UNIVERSUM  (75 ml)
cena: 459,00 Kč

IRIS  (30 ml)
cena: 599,00 Kč

MUMIO  (30 ml)
cena: 459,00 Kč

BETAKRIN  (30 ml)
cena: 399,00 Kč