Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

MICELÁRNÍ VODA (125 ml)

Naše cena s DPH:
459,00 Kč
Naše cena bez DPH:
379,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

-  jemně, ale účinně čistí pokožku, výborně odstraňuje make-up                                                         - zvlhčuje, aniž by pokožku stahovala
- není třeba použít další mycí nebo odličovací prostředek


Účinek: Micelární voda dokonale čistí, odličuje a zpevňuje pokožku obličeje. Komplex měkkých povrchově aktivních látek působí účinně a zároveň delikátně. Kompozice rostlinného polysacharidu v kombinaci s derivátem močoviny obnovuje žádoucí hydrataci pokožky. Fermentovaný hydrolyzát pšenice, žita a ovsa zjemňuje, zabraňuje nežádoucímu vysušování, zlepšuje biomechanické vlastnosti a mikroreliéf kůže. Výsledkem je čistá, rozzářená a dokonale hydratovaná pokožka!                              

Micelární voda vyhovuje zejména ženám, které často navštěvují tělocvičnu, které tráví mnoho času v městských smogových podmínkách nebo často cestují. Výrobek je nezbytný i v případě rychlé korekce make-upu. 


 

Složení: Voda, komplex měkkých změkčovadel, extrakt vodní lilie, vysocehydratační komplex polysacharidů rostlinného původu (L-fukóza, D-galaktóza a kyselina galakturonová), urea, fermentovaný hydrolyzát pšenice, rýže a ovsa, L-arginin, extrakt peciček hroznového vína, parfém.

 


Použití: Aplikujte na tampon a jemně očistěte pokožku ve směru masážních linií. V případě potřeby je možné postup opakovat. Doporučujeme poté opláchnout kůži čistou vodou. 

Galerie

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
Kontakt
MIRRA s.r.o.
Tel: 734153239

Alternativní produkty
SAMET (100  ml)
cena: 389,00 Kč

KONTUR  (30 ml)
cena: 459,00 Kč

Nejprodávanější