Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

ANTI-AGE PROGRAM PROFESIONAL - sérum (15x1,5 ml)

Naše cena s DPH:
2 590,00 Kč
Naše cena bez DPH:
2 140,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

Exkluzivní posilující sérum s kyselinou hyaluronovou dokonale pokožku hydratuje a obnovuje strukturu kůže. Aktivuje fibroblasty (základní kožní buňky vazivové tkáně, které mají na svém povrchu kolagen a jsou vysoce elastické).

Sérum zvyšuje pevnost a elasticitu pokožky, výrazně oddaluje stárnutí a její uvadání. Obsahuje unikátní formu nemodifikované kyseliny hyaluronové s vysokým stupněm čistoty. Kyselina hyaluronová, získaná cestou bakteriální fermentace, se maximálně podobá svou charakteristikou přírodní formě kyseliny hyaluronové. Neobsahuje živočišné bílkoviny, je hypoalergenní.

 

Složení: Voda, glycerin, hyaluronát sodný, hyaluronát sodný LMW, šťáva aloe vera, polyakrylát krospolymer-6, kaprylyl/kapryl glukosid, urea, metyl a propyl paraben, extrakt violky trojbarevné a pupenů břízy bělokoré, trehalóza, hydrolyzovaný kolagen.

 

Použití: Aplikujte lehkými masážními pohyby na čistou pokožku, předem dobře navlhčenou tonikem, jako samostatný přípravek nebo jako podklad pod denní nebo noční krém. Doporučuje se používat jako prostředek intenzivní péče lokálně na místo s výraznými změnami souvisejícími s věkem nebo na celý obličej, včetně oblasti kolem očí. Jednou denně, každý den nebo každý druhý den.

 

Obsah: 15 ks ampulek po 1,5 ml

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné