Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

ALBINA (30 ml)

Naše cena s DPH:
479,00 Kč
Naše cena bez DPH:
396,00 Kč
Běžná cena:
599,00 Kč
Běžná cena bez DPH:
495,00 Kč
Sleva:
20%
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

 

- zesvětluje a vyrovnává barvu kůže
- světlo odrážející částice zesvětlují kůži
- vyhlazuje mělké vrásky, chrání a hydratuje pokožku
 
Účinek: Lehký denní krém s dvojím účinkem: výrazně zesvětluje a zároveň aktivuje ochranu a hydrataci kůže během celého dne. Bioflavonoidy lékořice, taniny embliky a kořene lékořice vykazují komplexní účinek při všech stádiích tvorby pigmentových skvrn, předcházejí hyperpigmentaci a zajišťují lehký zesvětlující účinek. Vitaminy, antioxidanty a polysacharidy chitin-glukanu obnovují elasticitu a pevnost kůže.
 
Použití: Aplikovat ráno a večer na čistou pokožku obličeje. Krém ALBINA je doporučen používat společně se sérem ALBÍN. Nejprve na pigmentové skvrny aplikujte lokálně sérum ALBÍN a poté na celý obličej (případně jiné partie těla) krém ALBINA. Toto ošetření pro zesvětlení pigmentových skvrn je možné provádět ráno i večer, ovšem jen tehdy, když pokožku nevystavujete intenzivnímu slunečnímu záření (nejlépe na podzim). Je také doporučeno následně aplikovat krém s UV faktorem (řada HELIOS). V chladném počasí doporučujeme, po aplikaci séra ALBÍN a krému ALBINA, potřít pokožku obličeje krémem METELICE.
 
Aktivní látky: Voda, sojový a olivový olej, olej kamélie japonské, výtažky embliky lékařské, kadidlovníku pilovitého, brusinky a lnu, estery kyseliny skořicové, jablečné a mléčné, včelí vosk, polysacharidový komplex chitin-glukanu, glabridin (bioflavonoid kořene lékořice), kyselina mléčná, vitamin E, antioxidant Ronacare, karbamid, L-glycin.

Příslušné odkazy

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
Kontakt
MIRRA s.r.o.
Tel: 734153239

Nejprodávanější
ALBINA (30 ml)
cena: 479,00 Kč