Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

MIRRAFORM maska "botox - efekt" (20 g)

Naše cena s DPH:
299,00 Kč
Naše cena bez DPH:
247,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

Popis: Tónovací maska nastartovává omlazující procesy. Okamžitě pleť vypne, zpevní a sníží hloubku mimických vrásek. Pokožka získává pěstěný a mladistvý vzhled. Liftingová maska stimuluje syntézu kolagenu, aktivuje metabolismus a tkáňové dýchání.

 

Použití:  Obsah sáčku rozřeďte v 70 ml vody 18-20°C (5 polévkových lžic), důkladně promíchejte a vytvořte stejnorodou krémovou hmotu. Ihned naneseme na předem očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu (případně na vybrané partie těla) pomocí špachtle nebo štětce. Vynecháme oblast očního okolí. Necháme působit 20 min. Před odstraněním je možné navlhčit okraje vlhkou houbičkou. Ztuhlou masku sejmeme z pokožky nejlépe v jednom kuse nebo v několika větších kusech. Je třeba jednou rukou přidržovat kůži (zejména u stárnoucí pokožky) a druhou rukou masku sundat. Vždy začínáme od krku, zdola nahoru, jedním pohybem. Můžeme si pomoci špachtličkou nadzdvihnout okraje masky. V případě potřeby je možné zbytky masky očistit teplou vodou. POZOR: Masku nikdy nevyléváme ani nevyhazujeme do umyvadla nebo do toalety!

 

IngredientsSolum diatomeae, Sodium alginate, Calcium sulfate, Tetrasodium pyrophosphate, Hydrolyzed hibiscus esculentus extract (and) Dextrin, Cl 12085, Parfum.

 

Obsah: 20 g

 

 

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné