Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

NEOBJEDNÁVEJTE - momentálně vyprodáno !!! MIRRAFILM (6 ml)

Naše cena s DPH:
399,00 Kč
Naše cena bez DPH:
330,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

Popis: Přípravek vytváří na nehtech měkký, vodou omyvatelný film s dlouhodobým účinkem. Regeneruje látkovou výměnu ve tkáni a to včetně stopových prvků a aminokyselin. Vyrovnává pH. Přípravek má mnohostranný ozdravný účinek, obnovuje přirozenou barvu a strukturu nehtů, napomáhá odstranění různých vad (křehkost, lámavost, třepení, nerovnosti), zlepšuje růst nehtů. Má jemný prodloužený účinek a zajišťuje zdravý růst nehtů a okolní pokožky.

Použití: Na suchý očištěný povrch nehtů a okolní tkáně (nehtové lůžko, kutikula) nanést pipetou, štětečkem nebo bříškem prstu malé množství přípravku a nechat zaschnout. V případě potřeby aplikovat druhou vrstvu. Následné použití laku na nehty není účelné. Přípravek ponechat na nehtech přes noc nebo po dobu 3-5 hodin. Účinnost MIRRAFILMU se zvyšuje v noci, což souvisí se specifickým biorytmem růstu a výživy nehtů. Zaschlá vrstva přípravku se snadno smývá vodou.

Aktivní látky: Destilovaná voda, polymer na bázi syntetických pryskyřic, vinný ocet, cystein, kyselina mléčná, autolyzát kvasnic, čištěné vysokohorské mumio, vitamin C.

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
Kontakt
MIRRA s.r.o.
Tel: 734153239

Alternativní produkty
MIRRABELL  (75 ml)
cena: 369,00 Kč

NĚHA (50 ml)
cena: 399,00 Kč

MIRRAWAX (75 ml dóza)
cena: 359,00 Kč

Nejprodávanější