Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Mirra s.r.o. » COLLAGEN PREMIUM

COLLAGEN PREMIUM - oční masky (dóza 60 ks)

Naše cena s DPH:
1 690,00 Kč
Naše cena bez DPH:
1 397,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

 

Účinek: Kolagenové masky pro jemnou pokožku očního okolí zajišťují mocný omlazující účinek a eliminují známky únavy. Gelové náplati zvyšují hydrataci kožních buněk, vyhlazují mělké vrásky a odstraňují otoky a tmavé kruhy pod očima. Zvlhčovadla impregnovaná do hydrogelu pronikají hluboko do pokožky a dlouhodobě udržují hydrataci pokožky očního okolí. 

 

Použití: Přiložte a přitiskněte náplasti pod oči na předem očištěnou pokožku. Nechte působit 15-20 min. Poté masku sejměte a vmasírujte zbylé sérum do pokožky očního okolí. Aplikujte podle potřeby. Pro zvýšení účinku vložte před použitím nádobku s maskou na 5 min. do chladničky.

 

Složení: Hydratační komplex: Aminokyseliny z mořského kolagenu, glycerin, kyselina hyaluronová, šťáva z aloe bohatá na nízkomolekulární polysacharidy, mukopolysacharidy z výtažku červené mořské řasy puchratky kadeřavé (irský mech). Komplex napomáhá obnovit nedostatek přirozeného zvlhčovacího faktoru (NMF) a stimuluje syntézu kolagenních vláken v pokožce, udržuje optimální hydrataci pokožky a zabraňuje ztrátě vlhkosti v pokožce

 

Obsah: 60 ks

 

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné