Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Mirra s.r.o. » COLLAGEN PREMIUM

COLLAGEN PREMIUM (10x1,5 ml) - sérum

Naše cena s DPH:
1 590,00 Kč
Naše cena bez DPH:
1 314,00 Kč
  
Expedice:
Obvykle do 3 dnů
Popis

 

Kolagenová "injekce" bez vpichu zajistí pravidelným používáním okamžitý mini-lifting a zpevnění struktury pokožky do hloubky. Mocný omlazující účinek séra pomáhá snižovat počet vrásek, ovlivňuje příčinu jejich tvorby, snižuje jejich hloubku a zabraňuje vzniku nových. Unikátní technologie omlazování zevnitř: peptidové komplexy aktivují tvorbu strukturálních proteinů kůže, tvořících „stavbu kůže“ a zvyšují hustotu, pružnost a objem měkkých tkání.
 

Složení: Voda, biokomplex peptidů, aminokyselin a mikroelementů mořského kolagenu, glycerin, šťáva aloe vera, extrakt echinacey, šípku a fazole, hyaluronát sodný s vysokou molekulovou hmotností, hyaluronát sodný s nízkou molekulovou hmotností, sharomix DMP, polyakrylát krospolymer-6, kaprylyl/kapryl glukosid.

 

Použití: Aplikujte lehkými masážními pohyby na čistou pokožku, předem dobře navlhčenou tonikem, jako samostatný přípravek nebo jako podklad pod denní nebo noční krém. Doporučuje se používat jako prostředek intenzivní péče lokálně na místo s výraznými změnami souvisejícími s věkem nebo na celý obličej, včetně oblasti kolem očí. Jednou denně, každý den nebo každý druhý den.

 

Obsah: 10 ks ampulek po 1,5 ml

Galerie

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné